Príhovor - Veľká noc

 Pozor, otvorené v novom okne.  Email

 

Vážení spoluobčania

 

Určite sledujete dianie v štáte a viete o tom, že vláda SR vzhľadom na ochorenie koronavírus vydala opatrenia počas Veľkej noci, aby sa ešte viac znížil pohyb osôb. Tieto opatrenia platia do pondelka 13.4.2020 do polnoci.

 

Dôvodom tohto opatrenia je zabrániť masovému cestovaniu a pohybu osôb v rámci Slovenska. Súčasťou obmedzenia je aj zákaz spoločne sa zhromažďovať s výnimkou ľudí žijúcich v spoločnej domácnosti. Výnimkou je aj pohyb v prírode, ale tiež len spolu ľudia žijúci v spoločnej domácnosti.

 

Chcem sa poďakovať všetkým občanom našej obce za zodpovedný prístup a trpezlivosť pre prekonávaní prekážok, ktoré nám prináša táto zložitá doba.

 

Ďakujem všetkým, ktorí vydržali v karanténe a tiež verím, že aj tí, ktorí sú v karanténe to zvládnu.

 

Prajem Vám požehnanú Veľkú noc, aby sme to zvládli v rodinách v duchu našej kresťanskej viery a vyjadriť presvedčenie, že táto zložitá doba čoskoro skončí a vrátime sa k normálnemu životu.

 

Starosta obce

 

 

Boží hrob