Stolnotenisový turnaj

Dňa 05.01.2013 sa v sále KD Hertník uskutočnil už v poradí 24. ročník turnaja v stolnomtenise, ktorý zorganizoval Dobrovoľný hasičský zbor Hertník. Účastníci turnaja boli rozdelení dotroch vekových kategórií.

V prvej vekovej kategórií do 18 rokov zvíťazil Tomáš Kozáček, druhý skončil Martin Geralský a tretískončil Šimon Stupinský. V druhej vekovej kategórií do 40 rokov zvíťazil Ľubomír Kozáček, druhý skončil Peter Lenárt a tretískončil Peter Polák. V tretej vekovej kategórií nad 40 rokov zvíťazil Pavol Andrejčin, druhý skončil Peter Mačej st.,a tretí skončil Ján Demjanič.

Všetkým výhercom boli odovzdané vecné ceny. Celkovým víťazom turnaja sa stal a putovný pohárzískal Pavol Andrejčin z Košíc.

Starosta obce Ing. Jozef Kapec odovzdal víťazovi turnaja putovný pohár, poďakovalvšetkým účastníkom za predvedené výkony a organizátorom za výbornú organizáciu turnaja.