Sväté omše

 Pozor, otvorené v novom okne.  Email

12. NEDEĽA CEZ ROK                          25.6.2017

 

Liturgické spomienky:

Streda:    28.6.2017 -  sv. Ireneja, biskupa a mučenika

Štvrtok:    29.6.2017 - sv. Petra a Pavla, apoštolov, prikázaný sviatok

 

HERTNÍK:

Pondelok:    19.00  ZA RUŽENCOVÉ BRATSTVO

Utorok:          7.00  + JANKA PALŠOVÁ č. 226

Streda:        17.00 + ALEXEJ č. 112

                                        Stretnutie birmovancov 18.00 - 18.45 hod.

                                        Stretnutie birmovancov 18.55 - 19.40 hod.

Štvrtok:         8.00 + JOZEF KAPEC

                        18.45 + DUŠAN BIĽ č. 84

Piatok:          7.45  ZDRAVIE RODINY č. 28 - TEDEUM

Sobota:       14.00  FATIMSKÁ SOBOTA                        


BARTOŠOVCE:

Pondelok:    17.30  + MARTIN IĽKO č. 95 výročná

Utorok:          7.45  ZA VERIACICH

Streda:        16.00 + MÁRIA LENARTOVÁ

Štvrtok:       17.15  ZDRAVIE VLADIMÍR, MÁRIA a SLÁVKA č. 108

Piatok:          7.00 + MARGITA + JOZEF + STARÍ RODIČIA č. 41 - TEDEUM

 

  

13. NEDEĽA CEZ ROK                          2.7.2017

 

SOBOTA:

HERTNÍK:             15.30  SOBÁŠNA SV. OMŠA

 

 NEDEĽA:

HERTNÍK:                7.45  + ĽUDMILA č. 242

 

BARTOŠOVCE:     9.15  ZA VERIACICH

 

HERTNÍK:             10.45  + RODIČIA + CYRIL + HELENA č. 5

 

 POBOŽNOSŤ:          14.00

 

 

Na kostol obetovali:                                                       

 

 

Spovedám pred, alebo po sv. omši.

 

Termíny birmovných stretnutí a skúšky:

2.6., 10.6., 17.6., 24.6.2017.

 

 

KRSTY 2017

 

VO sv. omši -  25.6.2017, 30.7.2017, 20.8.2017, 24.9.2017, 29.10.2017, 12.11.2017,

PO sv. omši - 3.12.2017, 17.12.2017.

 

Sviatosť birmovania   - 30. september 2017 - farský kostol.

 

Informácie o finančných milodaroch posielajte na e-mailovú adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

 

 Rozpis miništrantov:

  7.45 hod. - Lukáš Geralský, Lukáš Kravec, Patrik Štefančin, Matej Kozma, Martin Kapec, Mário Novák, Marek Kapec

10.45 hod. - Michal Vaško, Martin Geralský, Jakub Tilický, Adrián Kukľa, Stano Kunec, Janko Kunec, Sabrian Škurla

                                                                duch. otec Jaroslav Klič