Informácie k nástupu detí a žiakov ZŠ s MŠ Hertník

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Hertník oznamuje rodičom detí MŠ, že na základe rozhodnutia zriaďovateľa a pre potrebu dezinfekcie priestorov MŠ
bude prevádzka MŠ v čase veľkonočných prázdnin (od 1.4. – 6.4.2021) prerušená.

✅ Plánovaný nástup detí do MŠ je po veľkonočných prázdninách – 7. 4. 2021 (streda).
✅ Naďalej platí povinnosť odovzdať Čestné vyhlásenie o negatívnom výsledku testu.
✅ Antigénové testovanie v obci Hertník sa dňa 2.4.2021 neuskutoční, testovanie si musí zabezpečiť každý individuálne.

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Hertník oznamuje rodičom žiakov ZŠ, že z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 bude výchovno-vzdelávací proces prebiehať nasledovne:
29.3. – 31.3.2021 dištančné vyučovanie (I. a II. stupeň ZŠ)
1.4. – 6.4.2021 veľkonočné prázdniny
7.4. – 9.4.2021 dištančné vyučovanie (I. a II. stupeň ZŠ)

✅ Predpokladaný nástup žiakov I. st. ZŠ – 12. 4. 2021.
Naďalej platí povinnosť odovzdať Čestné vyhlásenie o negatívnom výsledku testu.
✅ Antigénové testovanie v obci Hertník sa uskutoční dňa 9. 4. 2021.
✅ Obnovenie prezenčného vyučovania na II. stupni ZŠ závisí od regionálneho covid automatu.
Predpokladá sa, že ak bude okres v III. stupni varovania, obnoví sa vyučovanie v 9. ročníku;
v prípade II. stupňa varovania v okrese by mohlo dôjsť k otvoreniu celého 2. stupňa ZŠ.
✅ Záujem o testovanie kloktaním budeme zisťovať po veľkonočných prázdninách.