Turnaj v stolnom tenise

Dňa 09.01.2012 sa v sále KD Hertník uskutočnil už v poradí 23. ročník turnaja v stolnom tenise, ktorý zorganizoval Dobrovoľný hasičský zbor Hertník. Účastníci turnaja boli rozdelení do troch vekových kategórií.

V prvej vekovej kategórií do 15 rokov zvíťazil Tomáš Kozáček, druhý skončil Martin Geralský a tretí skončil Erik Lazur.

V druhej vekovej kategórií do 40 rokov zvíťazil Peter Mačej ml., druhý skončil Peter Polák a tretí skončil Štefan Ciglarík.

V tretej vekovej kategórií nad 40 rokov zvíťazil Peter Mačej st., druhý skončil Emil Artim a tretí skončil Jaroslav Mačej.

Všetkým výhercom boli odovzdané vecné ceny. Celkovým víťazom turnaja sa stal a putovný pohár získal Peter Mačej ml.

Starosta obce Ing. Jozef Kapec odovzdal víťazovi turnaja putovný pohár, poďakoval všetkým 36 účastníkom za ich predvedené výkony a organizátorom za výbornú organizáciu turnaja.

Fotogaléria - Turnaj v stolnom tenise