Posilňovňa

 

Posilňovňa začala fungovať v roku 2008 v priestoroch administratívnej budovy družstva. Na jej založení sa podieľala 5 členná skupinka chlapcov z našej obce. Ich prvými činkami boli dve jednoručne činky, tyčka na tlaky, približne 120 kg závažia a obyčajná drevená lavička. Začiatkom roka 2011 sa presťahovali z družstevných priestorov do obecnej budovy vedľa pošty. V súčasnosti má 15 členov a postupne sa stále rozrastá. Členské pre nových členov je 10 eur na pol roka, peniaze sa odkladajú na účely zakúpenia nových vecí.

 

 

Súčasné vybavenie posilňovne:
  • posilňovacia veža + steper
  • posilňovacia lavica,
  • bench lavička,
  • multipess,
  • bicykel ,
  • rebrina, hrazda, bradla,
  • 3x vzpieračská tyč, tyče na biceps, jendoručky
  • 270 kg závaží

 

Zodpovední: 

Tomáš Harčarufka     0902 288 987

Peter Tilický                0902 720 054

Patrik Bogdan             0944 428 809

 

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!